Tym razem zajmiemy się ustawieniami systemu Windows, a dokładniej w jaki sposób chcemy aby nasz system się aktualizował. Ponieważ często zdarza się tak, iż w danym momencie obciążenia systemu podczas wykonywania pewnych zadań nagle system zaczyna pobierać aktualizacje obciążając tym samym łącze, a następnie je instaluje obciążając sprzęt.

   

    W jaki sposób otrzymać listę plików znajdujących się w folderze na naszym dysku. Możemy teko dokonać na kilka sposobów. Jednak kopiowanie każdej nazwy pojedynczo i wklejanie jej do notatnika może zająć sporo czasu. W systemie Windows możemy do tego celu wykorzystać wiersz poleceń. Najpierw w menu przechodzimy do „uruchom” i wpisujemy polecenie „cmd”.

    Audacity jest darmowym programem rozpowszechnianym na licencji GNU GPL, a więc możemy z niego korzystać również komercyjnie. Przeznaczony jest do rejestracji oraz obróbki dźwięku. Zakładam, że wszyscy poradzą sobie z pobraniem oraz instalacją tego oprogramowania, dlatego nie będę opisywał tego procesu. Program możemy pobrać ze strony projektu pamiętając przy tym również o instalacji potrzebnych pluginów.

Go to top