Bezpieczeństwo Joomla
    Joomla! CMS stanowi jeden z najpopularniejszych na świecie CMS, które są dystrybuowane na licencji otwartego oprogramowania. Spośród wszystkich stron na świecie około 2,8% wykorzystuje Joomla! CMS. To aż setki tysięcy stron opartych na tym systemie na całym świecie. W Polsce Joomla! ma około 27% udziałów w rynku CMS.

Optymalizacja
    Po udostępnieniu naszej pięknej strony, której poświęciliśmy bardzo dużo czasu przyszedł czas aby zoptymalizować ją pod wyszukiwarki aby szybciej wczytywała się w przeglądarce internetowej, a co za tym idzie proces ten ma ogromny wpływ na pozycję naszej strony w wyszukiwarkach.

 

    Joomla jest bardzo popularnym systemem do zarządzania treścią. Jest ona rozpowszechniana na licencji GNU GPL, a więc możemy z niej korzystać bez żadnych opłat. W oparciu o ten system znajdziemy w sieci bardzo wiele niewielkich stron firmowych do bardzo rozbudowanych serwisów bardziej lub mniej popularnych. Mamy do wyboru wiele możliwości aby zainstalować swoją pierwszą stronę testową. Pokażę jak możemy ją zainstalować na darmowym hostingu CBA.PL.

Go to top